23.02.2020 Český pohár Zlín        
krasojízdu dvojice Žákyně U15    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  TŮMOVÁ, Julie / CIKÁNKOVÁ, Hana TJ PANKRÁC 45,80 34,88
2  MBAYE, Vanessa / MBAYE, Sarah TJ PANKRÁC 29,20 19,70
3  ZÁRYBNICKÁ, Nikola / KOCÍKOVÁ, Julie TJ PANKRÁC 23,90 15,53
  BURŠÍKOVÁ, Tereza / NÁVOJOVÁ, Kateřina T.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ 36,70 missing
krasojízdu dvojice Žáci U15 (offen)    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  DOLEŽEL, Jiří / KYPASTOVÁ, Tereza TJ Stavební stroje z.s. Němč 27,30 20,92
2  ŠÍN, Pavel / BLAŽEK, Vojtěch SKP Kometa Brno 26,40 20,35
krasojízdu dvojice Juniorky U19    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  VOSIČKOVÁ, Michaela / FLOROVÁ, Alena TJ Stavební stroje z.s. Němč 83,10 65,06
  ŠTĚRBOVÁ, Kamila / VOGLOVÁ, Nela TJ PANKRÁC 53,60 missing
krasojízdu dvojice Junioři U19 (offen)    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  JANČÍK, Radek / SVOBODOVÁ, Tereza SOKOL HORNÍ HERŠPICE 52,40 36,00
krasojízdu jednotlivci Žáci U11    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  BLAŽEK, Vojtěch SKP Kometa Brno 53,10 50,85
2  BUBÍK, Matěj TJ PETŘVALD NA MORAVĚ 43,30 39,99
3  ŠÍN, Pavel SKP Kometa Brno 41,60 34,35
4  VEJCHODA, Tobiáš TJ Favorit Brno 35,20 30,30
krasojízdu jednotlivci Žáci U13    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  PAVLÍK, Jakub TJ PETŘVALD NA MORAVĚ 47,20 41,80
2  DOLEŽEL, Jiří TJ Stavební stroje z.s. Němč 44,40 34,77
krasojízdu jednotlivci Žáci U15    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  NEČAS, Kryštof TJ Favorit Brno 55,00 45,06
krasojízdu jednotlivci Junioři U19    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  JANČÍK, Radek SOKOL HORNÍ HERŠPICE 135,90 120,92
2  BARTOŠÍK, Pavel TJ Stavební stroje z.s. Němč 67,40 54,45
krasojízdu jednotlivci Juniorky U19    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  VOSIČKOVÁ, Michaela TJ Stavební stroje z.s. Němč 95,30 91,53
2  FLOROVÁ, Alena TJ Stavební stroje z.s. Němč 94,90 89,53
3  BARTOŠÍKOVÁ, Helena TJ Stavební stroje z.s. Němč 79,00 63,97
4  SVOBODOVÁ, Tereza SOKOL HORNÍ HERŠPICE 67,00 53,89
  SVOBODOVÁ, Tereza SOKOL HORNÍ HERŠPICE 67,00 missing
krasojízdu jednotlivci Elite muži    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  URBANEC, Martin T.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ 88,20 71,98
krasojízdu jednotlivci Elite ženy    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  KOSÍKOVÁ, Tereza TJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRA 110,30 90,78
krasojízdu jednotlivci Žákyně U11    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  BUTOROVÁ, Karin SOKOL HORNÍ HERŠPICE 55,50 47,70
2  ČANI, Alena TJ PETŘVALD NA MORAVĚ 43,70 42,45
3  POKORNÁ, Anežka TJ Favorit Brno 45,00 41,39
4  MBAYE, Sarah TJ PANKRÁC 42,40 37,00
5  DRNOVSKÁ, Eliška TJ Stavební stroje z.s. Němč 40,10 36,90
6  ROZEHNALOVÁ, Eliška TJ PETŘVALD NA MORAVĚ 27,50 26,35
7  STRAKOVÁ, Karolína TJ Stavební stroje z.s. Němč 29,60 23,03
8  SCHYBOLOVÁ, Gabriela TJ PETŘVALD NA MORAVĚ 27,50 22,07
9  SOUSEDÍKOVÁ, Markéta T.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ 23,70 14,70
10  ŠEBKOVÁ, Viktorie TJ Stavební stroje z.s. Němč 16,30 12,84
  NOVÁKOVÁ, Valerie TJ PANKRÁC 33,10 missing
  PAVLIŇÁKOVÁ, Nela TJ PETŘVALD NA MORAVĚ 34,60 missing
  KRÁLOVÁ, Adéla TJ Favorit Brno 43,60 missing
krasojízdu jednotlivci Žákyně U13    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  TŮMOVÁ, Julie TJ PANKRÁC 66,00 56,37
2  CIKÁNKOVÁ, Hana TJ PANKRÁC 58,90 54,03
3  MBAYE, Vanessa TJ PANKRÁC 64,20 52,64
4  ZÁRYBNICKÁ, Natálie TJ PANKRÁC 32,20 26,77
5  OBADALOVÁ, Lucie T.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ 29,10 25,34
6  KOCÍKOVÁ, Julie TJ PANKRÁC 36,00 24,45
7  VRBOVÁ, Natálie T.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ 26,90 18,55
  ŠEBKOVÁ, Ema TJ Stavební stroje z.s. Němč 39,50 missing
krasojízdu jednotlivci Žákyně U15    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  VOSIČKOVÁ, Kateřina TJ Stavební stroje z.s. Němč 74,20 56,69
2  NÁVOJOVÁ, Kateřina T.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ 55,00 46,74
3  VOGLOVÁ, Nela TJ PANKRÁC 65,10 46,39
4  ŠPAČKOVÁ, Eva TJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRA 61,30 44,58
5  ZEMÁNKOVÁ, Anežka TJ PANKRÁC 39,80 35,55
6  KYPASTOVÁ, Tereza TJ Stavební stroje z.s. Němč 46,70 34,98
7  ZÁRYBNICKÁ, Nikola TJ PANKRÁC 37,70 33,40
  BURŠÍKOVÁ, Tereza T.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ 57,90 missing