15.02.2020 Český pohár Němčice
krasojízdu jednotlivci Juniorky U19    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  FLOROVÁ, Alena TJ Stavební stroje z.s. Němč 94,90 85,18
2  VOSIČKOVÁ, Michaela TJ Stavební stroje z.s. Němč 95,50 84,05
3  SVOBODOVÁ, Tereza SOKOL HORNÍ HERŠPICE 67,00 56,98
4  BARTOŠÍKOVÁ, Helena TJ Stavební stroje z.s. Němč 79,00 53,59
krasojízdu dvojice Žáci U15 (offen)    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  ŠÍN, Pavel / BLAŽEK, Vojtěch SKP Kometa Brno 26,40 17,36
2  DOLEŽEL, Jiří / KYPASTOVÁ, Tereza TJ Stavební stroje z.s. Němč 27,30 12,28
krasojízdu dvojice Žákyně U15    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  MBAYE, Vanessa / MBAYE, Sarah TJ PANKRÁC 30,20 23,86
2  ZÁRYBNICKÁ, Nikola / KOCÍKOVÁ, Julie TJ PANKRÁC 19,80 6,48
krasojízdu dvojice Junioři U19 (offen)    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  JANČÍK, Radek / SVOBODOVÁ, Tereza SOKOL HORNÍ HERŠPICE 52,40 33,25
krasojízdu dvojice Juniorky U19    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  VOSIČKOVÁ, Michaela / FLOROVÁ, Alena TJ Stavební stroje z.s. Němč 83,10 51,39
krasojízdu jednotlivci Žáci U11    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  BLAŽEK, Vojtěch SKP Kometa Brno 53,10 47,16
2  BUBÍK, Matěj TJ PETŘVALD NA MORAVĚ 43,30 40,25
3  ŠÍN, Pavel SKP Kometa Brno 41,60 35,21
4  VEJCHODA, Tobiáš TJ Favorit Brno 35,20 32,36
krasojízdu jednotlivci Žákyně U11    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  BUTOROVÁ, Karin SOKOL HORNÍ HERŠPICE 55,10 45,53
2  POKORNÁ, Anežka TJ Favorit Brno 45,00 42,89
3  ČANI, Alena TJ PETŘVALD NA MORAVĚ 42,80 40,63
4  KRÁLOVÁ, Adéla TJ Favorit Brno 43,60 39,16
5  DRNOVSKÁ, Eliška TJ Stavební stroje z.s. Němč 40,10 35,27
6  MBAYE, Sarah TJ PANKRÁC 42,40 33,76
7  PAVLIŇÁKOVÁ, Nela TJ PETŘVALD NA MORAVĚ 34,60 32,72
8  ŠÍPKOVÁ, Ludmila TJ Favorit Brno 30,00 25,52
9  NOVÁKOVÁ, Valerie TJ PANKRÁC 33,10 23,67
10  ROZEHNALOVÁ, Eliška TJ PETŘVALD NA MORAVĚ 27,50 22,87
11  SCHYBOLOVÁ, Gabriela TJ PETŘVALD NA MORAVĚ 27,50 21,67
12  STRAKOVÁ, Karolína TJ Stavební stroje z.s. Němč 29,60 20,75
13  ŠEBKOVÁ, Viktorie TJ Stavební stroje z.s. Němč 16,30 10,65
krasojízdu jednotlivci Žáci U13    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  PAVLÍK, Jakub TJ PETŘVALD NA MORAVĚ 47,20 42,32
2  DOLEŽEL, Jiří TJ Stavební stroje z.s. Němč 44,40 38,90
krasojízdu jednotlivci Žákyně U13    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  TŮMOVÁ, Julie TJ PANKRÁC 66,00 58,61
2  MBAYE, Vanessa TJ PANKRÁC 64,20 53,74
3  ŠÍPKOVÁ, Kateřina TJ Favorit Brno 51,30 45,58
4  ŠEBKOVÁ, Ema TJ Stavební stroje z.s. Němč 39,50 35,19
5  ZÁRYBNICKÁ, Natálie TJ PANKRÁC 32,20 24,09
6  KOCÍKOVÁ, Julie TJ PANKRÁC 36,00 21,33
krasojízdu jednotlivci Žáci U15    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  NEČAS, Kryštof TJ Favorit Brno 55,00 51,21
krasojízdu jednotlivci Žákyně U15    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  VOSIČKOVÁ, Kateřina TJ Stavební stroje z.s. Němč 74,20 70,97
2  ŠPAČKOVÁ, Eva TJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRA 61,30 58,24
3  ČECHOVÁ, Eliška TJ Favorit Brno 50,20 42,00
4  KYPASTOVÁ, Tereza TJ Stavební stroje z.s. Němč 46,70 35,58
5  LANDROVÁ, Zuzana TJ PANKRÁC 39,30 30,87
6  ZÁRYBNICKÁ, Nikola TJ PANKRÁC 37,70 30,57
krasojízdu jednotlivci Junioři U19    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  JANČÍK, Radek SOKOL HORNÍ HERŠPICE 135,90 107,44
2  KOUŘIL, Martin TJ Stavební stroje z.s. Němč 134,80 102,16
3  BARTOŠÍK, Pavel TJ Stavební stroje z.s. Němč 67,40 58,41
krasojízdu jednotlivci Elite ženy    
Rank jméno Oddíl   Subm. result
1  KOSÍKOVÁ, Tereza TJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRA 110,30 95,29