08.02.2020 Mistrovství Prahy
krasojízdu dvojice Elite (offen)    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  KRIPNER, Jan / KRIPNEROVÁ, Veronika CZE TJ PANKRÁC 62,90 55,85
krasojízdu jednotlivci Žákyně U11    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
5  MBAYE, Sarah CZE TJ PANKRÁC 42,40 36,07
8  NOVÁKOVÁ, Valerie CZE TJ PANKRÁC 33,10 25,96
10  ŠÁCHOVÁ, Tereza CZE TJ PANKRÁC 26,50 15,65
11  NUTILOVÁ, Veronika CZE TJ PANKRÁC 26,50 11,05
12  BĚLKOVÁ, Kateřina CZE TJ PANKRÁC 21,40 10,54
13  VALTOVÁ, Alžběta CZE TJ PANKRÁC 21,20 7,76
14  BĚLKOVÁ, Marie CZE TJ PANKRÁC 9,70 4,75
15  NUTILOVÁ, Kristýna CZE TJ PANKRÁC 9,30 1,34
  KOCÍKOVÁ, Bibiana CZE TJ PANKRÁC 9,70 missing
  BUKOVSKÁ, Sára CZE TJ PANKRÁC 15,80 missing
krasojízdu dvojice Žákyně U15    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  TŮMOVÁ, Julie / CIKÁNKOVÁ, Hana CZE TJ PANKRÁC 45,80 30,00
3  MBAYE, Vanessa / MBAYE, Sarah CZE TJ PANKRÁC 33,40 15,97
6  ZÁRYBNICKÁ, Nikola / KOCÍKOVÁ, Julie CZE TJ PANKRÁC 19,80 7,38
krasojízdu jednotlivci Juniorky U19    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
4  LEGRO, Zoe CZE TJ PANKRÁC 73,00 64,23
10  HEJDUKOVÁ, Mirka CZE TJ PANKRÁC 35,60 19,01
11  BAREŠOVÁ, Lucie CZE TJ PANKRÁC 30,90 12,65
krasojízdu jednotlivci Žákyně U15    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
2  VOGLOVÁ, Nela CZE TJ PANKRÁC 64,90 52,09
5  ZEMÁNKOVÁ, Anežka CZE TJ PANKRÁC 39,80 33,27
7  ZÁRYBNICKÁ, Nikola CZE TJ PANKRÁC 37,70 32,80
8  LANDROVÁ, Zuzana CZE TJ PANKRÁC 39,50 31,55
9  SNOPKOVÁ, Nikola CZE TJ PANKRÁC 40,70 30,66
13  TRENČÍNSKÁ, Barbora CZE TJ PANKRÁC 28,20 18,72
krasojízdu jednotlivci Žáci U13    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
3  ŽEREBNÝ, Filip CZE TJ PANKRÁC 26,30 22,25
4  POPOVYCH, Roman CZE TJ PANKRÁC 33,70 22,04
krasojízdu dvojice Juniorky U19    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
3  VOGLOVÁ, Nela / ŠTĚRBOVÁ, Kamila CZE TJ PANKRÁC 53,60 41,99
krasojízdu dvojice Elite ženy    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
2  NĚMEČKOVÁ, Tereza / SNOPKOVÁ, Veronika CZE TJ PANKRÁC 53,80 42,84
krasojízdu jednotlivci Žákyně U13    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  TŮMOVÁ, Julie CZE TJ PANKRÁC 66,00 60,62
2  MBAYE, Vanessa CZE TJ PANKRÁC 64,20 52,63
3  CIKÁNKOVÁ, Hana CZE TJ PANKRÁC 58,90 52,19
6  NĚMCOVÁ, Tereza CZE TJ PANKRÁC 38,20 30,16
7  BAREŠOVÁ, Štěpánka CZE TJ PANKRÁC 34,50 24,19
8  ZÁRYBNICKÁ, Natálie CZE TJ PANKRÁC 32,20 22,28
12  KOCÍKOVÁ, Julie CZE TJ PANKRÁC 36,00 17,91
13  HAVRILOVÁ, Tereza CZE TJ PANKRÁC 21,40 16,46
14  HEJDUKOVÁ, Anežka CZE TJ PANKRÁC 33,40 16,19
16  ŘEŽÁBKOVÁ, Veronika CZE TJ PANKRÁC 21,60 13,47
  BRÁZDOVÁ, Roxana CZE TJ PANKRÁC 40,80 missing
krasojízdu jednotlivci Elite ženy    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
4  KRIPNEROVÁ, Veronika CZE TJ PANKRÁC 95,30 46,80
krasojízdu jednotlivci Elite muži    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
4  KRIPNER, Jan CZE TJ PANKRÁC 66,40 53,20