08.02.2020 Bohemia Open - Pankrác
krasojízdu ctverice Elite ženy    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  SCHWARZ, Milena / ROSENBACH, Annika
KARATAS, Tijem / ROSENBACH, Stella
GER RV Mz-Ebersheim 1 228,50 173,45
krasojízdu dvojice Junioři U19 (offen)    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  JANČÍK, Radek / SVOBODOVÁ, Tereza CZE SOKOL HORNÍ HERŠPICE 53,20 26,27
krasojízdu ctverice Juniorky U19    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  OLLÉ, Edina / DOMIN, Anasztázia
NAGYOVÁ, Viktória / DECSI, Anna
SVK čtverice SKC-Kolárovo 92,40 53,28
krasojízdu dvojice Elite (offen)    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  KRIPNER, Jan / KRIPNEROVÁ, Veronika CZE TJ PANKRÁC 62,90 55,85
krasojízdu jednotlivci Žákyně U11    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  BUTOROVÁ, Karin CZE SOKOL HORNÍ HERŠPICE 55,50 40,83
2  POKORNÁ, Anežka CZE TJ Favorit Brno 45,00 40,03
3  KRÁLOVÁ, Adéla CZE TJ Favorit Brno 43,60 38,72
4  ČANI, Alena CZE TJ PETŘVALD NA MORAVĚ 42,80 37,92
5  MBAYE, Sarah CZE TJ PANKRÁC 42,40 36,07
6  PAVLIŇÁKOVÁ, Nela CZE TJ PETŘVALD NA MORAVĚ 34,60 30,59
7  ŠÍPKOVÁ, Ludmila CZE TJ Favorit Brno 30,00 27,10
8  NOVÁKOVÁ, Valerie CZE TJ PANKRÁC 33,10 25,96
9  SCHYBOLOVÁ, Gabriela CZE TJ PETŘVALD NA MORAVĚ 27,50 20,00
10  ŠÁCHOVÁ, Tereza CZE TJ PANKRÁC 26,50 15,65
11  NUTILOVÁ, Veronika CZE TJ PANKRÁC 26,50 11,05
12  BĚLKOVÁ, Kateřina CZE TJ PANKRÁC 21,40 10,54
13  VALTOVÁ, Alžběta CZE TJ PANKRÁC 21,20 7,76
14  BĚLKOVÁ, Marie CZE TJ PANKRÁC 9,70 4,75
15  NUTILOVÁ, Kristýna CZE TJ PANKRÁC 9,30 1,34
krasojízdu jednotlivci Junioři U19    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  JANČÍK, Radek CZE SOKOL HORNÍ HERŠPICE 135,90 106,78
2  MAROSI, Áron HUN Bokodi SE 46,40 34,75
krasojízdu dvojice Žákyně U15    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  TŮMOVÁ, Julie / CIKÁNKOVÁ, Hana CZE TJ PANKRÁC 45,80 30,00
2  MÁTYÁS, Viktória / PRIBELSZKI, Kitti HUN RMTK SE 24,40 17,32
3  MBAYE, Vanessa / MBAYE, Sarah CZE TJ PANKRÁC 33,40 15,97
4  OSZI, Réka / LUKÁCS, Édua Csenge SVK SKC-Kolárovo 17,20 10,44
5  SZÉPE, Natália / BLASKÓ, Dóra Matild SVK SKC-Kolárovo 32,60 9,20
6  ZÁRYBNICKÁ, Nikola / KOCÍKOVÁ, Julie CZE TJ PANKRÁC 19,80 7,38
krasojízdu jednotlivci Juniorky U19    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  VOSIČKOVÁ, Michaela CZE TJ Stavební stroje z.s. Němč 95,20 92,85
2  ZIBRITA, Natália SVK SKC-Kolárovo 93,80 71,32
3  SÁGI, Alexandra HUN RMTK SE 81,20 65,10
4  LEGRO, Zoe CZE TJ PANKRÁC 73,00 64,23
5  FORDOS, Nikoleta SVK SKC-Kolárovo 70,50 58,66
6  SVOBODOVÁ, Tereza CZE SOKOL HORNÍ HERŠPICE 67,00 51,87
7  HLACSOK, Petra HUN RMTK SE 46,40 39,81
8  SOMLYAI, Dorina HUN RMTK SE 69,30 36,00
9  HUGYECZ, Zorka HUN RMTK SE 35,10 29,46
10  HEJDUKOVÁ, Mirka CZE TJ PANKRÁC 35,60 19,01
11  BAREŠOVÁ, Lucie CZE TJ PANKRÁC 30,90 12,65
krasojízdu jednotlivci Žákyně U15    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  VOSIČKOVÁ, Kateřina CZE TJ Stavební stroje z.s. Němč 72,80 67,20
2  VOGLOVÁ, Nela CZE TJ PANKRÁC 64,90 52,09
3  ČECHOVÁ, Eliška CZE TJ Favorit Brno 50,20 39,77
4  SÁRKOZI, Anna HUN Bokodi SE 42,50 36,31
5  ZEMÁNKOVÁ, Anežka CZE TJ PANKRÁC 39,80 33,27
6  PRIBELSZKI, Kitti HUN RMTK SE 38,20 33,11
7  ZÁRYBNICKÁ, Nikola CZE TJ PANKRÁC 37,70 32,80
8  LANDROVÁ, Zuzana CZE TJ PANKRÁC 39,50 31,55
9  SNOPKOVÁ, Nikola CZE TJ PANKRÁC 40,70 30,66
10  MÁTYÁS, Viktória HUN RMTK SE 36,60 28,37
11  SZÉPE, Natália SVK SKC-Kolárovo 39,80 26,84
12  OSZI, Réka SVK SKC-Kolárovo 33,60 23,93
13  TRENČÍNSKÁ, Barbora CZE TJ PANKRÁC 28,20 18,72
krasojízdu jednotlivci Žáci U13    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  PAVLÍK, Jakub CZE TJ PETŘVALD NA MORAVĚ 46,40 39,56
2  ZSOMBOR, Beck HUN Bokodi SE 40,20 22,72
3  ŽEREBNÝ, Filip CZE TJ PANKRÁC 26,30 22,25
4  POPOVYCH, Roman CZE TJ PANKRÁC 33,70 22,04
krasojízdu jednotlivci Žáci U11    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  BLAŽEK, Vojtěch CZE SKP Kometa Brno 53,10 49,49
2 BUBÍK, Matěj CZE TJ PETŘVALD NA MORAVĚ 43,30 38,29
3 VEJCHODA, Tobiáš CZE TJ Favorit Brno 35,20 30,48
4 LÖFFLER, Adam CZE SOKOL HORNÍ HERŠPICE 30,40 24,79
5 VITÁSEK, Jan CZE SOKOL HORNÍ HERŠPICE 30,10 19,99
krasojízdu jednotlivci Žáci U15    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1 NEČAS, Kryštof CZE TJ Favorit Brno 55,00 47,74
2 CSÓTI, Tamás HUN Bokodi SE 45,40 31,24
krasojízdu dvojice Juniorky U19    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  KULICH, Eszter / RÁKOCZA, Dóra SVK SKC-Kolárovo 74,80 62,44
2  ZIBRITA, Natália / FORDOS, Nikoleta SVK SKC-Kolárovo 72,70 45,48
3  VOGLOVÁ, Nela / ŠTĚRBOVÁ, Kamila CZE TJ PANKRÁC 53,60 41,99
4  HLACSOK, Petra / HUGYECZ, Zorka HUN RMTK SE 29,50 22,35
krasojízdu dvojice Elite ženy    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  ROSENBACH, Annika / ROSENBACH, Stella GER RV Mz-Ebersheim 82,10 57,27
2  NĚMEČKOVÁ, Tereza / SNOPKOVÁ, Veronika CZE TJ PANKRÁC 53,80 42,84
krasojízdu jednotlivci Žákyně U13    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  TŮMOVÁ, Julie CZE TJ PANKRÁC 66,00 60,62
2  MBAYE, Vanessa CZE TJ PANKRÁC 64,20 52,63
3  CIKÁNKOVÁ, Hana CZE TJ PANKRÁC 58,90 52,19
4  ŠÍPKOVÁ, Kateřina CZE TJ Favorit Brno 51,30 46,90
5  PŐHR, Anita HUN Bokodi SE 41,20 30,96
6  NĚMCOVÁ, Tereza CZE TJ PANKRÁC 38,20 30,16
7  BAREŠOVÁ, Štěpánka CZE TJ PANKRÁC 34,50 24,19
8  ZÁRYBNICKÁ, Natálie CZE TJ PANKRÁC 32,20 22,28
9  LÖFFLEROVÁ, Markéta CZE SOKOL HORNÍ HERŠPICE 26,70 21,58
10  SZABÓ, Rozi Hanna SVK SKC-Kolárovo 27,60 20,53
11  LUKÁCS, Édua Csenge SVK SKC-Kolárovo 29,10 18,97
12  KOCÍKOVÁ, Julie CZE TJ PANKRÁC 36,00 17,91
13  HAVRILOVÁ, Tereza CZE TJ PANKRÁC 21,40 16,46
14  HEJDUKOVÁ, Anežka CZE TJ PANKRÁC 33,40 16,19
15  BLASKÓ, Dóra Matild SVK SKC-Kolárovo 32,40 15,46
16  ŘEŽÁBKOVÁ, Veronika CZE TJ PANKRÁC 21,60 13,47
krasojízdu jednotlivci Elite ženy    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  KÖHLER, Madeleine GER SV Grün-Weiß Märk. Buchholz 134,20 112,82
2  HUGYECZ, Zsófia HUN RMTK SE 105,60 77,72
3  KOVÁŘOVÁ, Klára CZE SOKOL HORNÍ HERŠPICE 113,10 69,30
4  KRIPNEROVÁ, Veronika CZE TJ PANKRÁC 95,30 46,80
krasojízdu jednotlivci Elite muži    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  VARGA, Csaba HUN RMTK SE 170,00 155,66
2  SCHÖN, Martin HUN Bokodi SE 181,60 154,49
3  BUDAVÁRI, Nico GER RV 1910 Hechtsheim 147,50 135,57
4  KRIPNER, Jan CZE TJ PANKRÁC 66,40 53,20
6er Kunstfahren Juniorky U19    
Rank jméno národ Oddíl Subm. result
1  ROSENBACH, Annika / KARATAS, Tijem
ROSENBACH, Stella / SCHWARZ, Melissa
KRAUS, Svenja / SCHIEN, Jessica
GER RV Mz-Ebersheim 1 194,90 120,56